BIT ĆE 'DRAME'

Juniori Hajduka protiv Dinama bili na koljenima, ali Bile je poraza spasio Nazor

15.05.2023 u 14:30

Hajduk i Dinamo odigrali su 1:1 u juniorskom derbiju 27. kola Prve NL. Modri i dalje imaju dva boda više od Bilih (65-63), no momčad Marijana Budimira ima utakmicu manje.

Gol za Dinamo zabio je Zlatan Kovačević u 55. minuti, ali Bile je poraza spasio Krešimir Nazor u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Do kraja Dinamo ima odigrati još tri utakmice (domaće utakmice s Goricom i Osijekom te gostovanje u Varaždinu), dok Hajduka očekuju još četiri utakmice.

U zaostalom susretu 21. kola 'bili tići' gostuju u Osijeku, a još ih čeka gostovanje u Varaždinu, domaći ogled s Mladosti iz Ždralova te u posljednjem kolu gostovanje kod Inkera u Zaprešiću.

• +16
Split: Prva HNL Juniori, Hajduk - Dinamo 1:1 Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL