SP U-20

Kakva drama; bizaran autogol Mađara gurnuo mlade Srbe među osam!

10.06.2015 u 09:12

Na Svjetskom nogometnom prvenstvu U-20 na Novom Zelandu reprezentacija Srbije na dramatičan se način probila u četvrtfinale pobjedom protiv Mađarske 2:1

Mladi 'orlovi' među osam su najboljih na svijetu, no mora se priznati kako ih je u osmini finala pomilovala sreća.

Naime s druge strane su stajali Mađari koji su od 57. poveli preko Merva. Srbi nisu mogli nikako do izjednačenja sve do prve minute sudačke nadoknade kada je nakon kornera neshvatljivo sam ostao Šaponjić koji je pogodio za izjednačenje i produžetke.

Treba spomenuti kako je Srbija u sudačkoj nadoknadi ostala bez Gajića koji je zaradio drugi žuti karton.

U produžecima se ključni trenutak dogodio u 118. minuti kada si je mađarska reprezentacija zabila autogol. Nesretnim uklizavanjem vlastitog je vratara lobao Talaber.