ZAOSTALA UTAKMICA

Kramarić majstorijom dotukao svoj bivši klub

19.12.2013 u 18:03

U Maksimiru se od 18 sati igra odgođena utakmica 17. kola MAXtv Prve lige između Lokomotive i Rijeke, a tekstualni prijenos pratite na tportalu

LOKOMOTIVA: Šarlija, Gorupec, Puljić, Mesarić, Bručić, Pavičić, Plum, Šovšić, Pjaca, Šitum, Mišić
RIJEKA: Vargić, Tomečak, Knežević, Marić, Bertoša, Brezovec, Močinić, Mujanović, Kramarić, Kvržić, Benko

Lokomotiva – Rijeka 0:2

90+2' - kraj utakmice
86' - Lokosi su nemoćni da bilo što promijene
77' - Brezovac je opalio iznenada iz daljine, ali to nije bilo ni blizu domaćeg gola
66' - Šarlija je skinuo zicer Krstanoviću
63' - GOOOL - 0:2 - Bertoša je ubacio, lopta je preletjela domačeg braniča, primirio ju je Kramarić i zatim hladnokrvno zabio

Lokomotiva - Rijeka 0:2, gol je zabio Kramarić

61' - sumnjiva situacija, Krstanović je pao u kaznenom prostoru, ali mu je sudac dao žuti karton
51' - dva nezgodna ubačaja u Rijekin šesnaesterac, ali gostujuća obrana je uspjela sve raščistiti
46' - početak drugog dijela

45' - kraj prvog poluvremena
36' - GOOOL - 0:1 - Kvržić je neometan gađao i pogodio donji suprotni kut nemoćnog Šarlije

Lokomotiva - Rijeka 0:1, strijelac je Kvržić

30' - Plum je opalio iz slobodnog udarca, bilo je to blizu Rijekine lijeve vratnice
25' - momčadi su rastrčane, ali nema pravih prilika
15'- Benkov slobodnjak nebu pod oblake
9' – Šitum je opalio s vrha kaznenog prostora, ali je lopta išla ravno u Vargića koji se dobro snašao
1' – počela je utakmica, a prije nje je trener 'lokosa' Tomislav ivković dao ostavku