CAVSI LAKO S BUCKSIMA

LeBron James sa stilom započeo lov na Shaquillea O'Neala!

22.12.2016 u 10:02

Aktualni NBA prvaci Cleveland Cavaliers bili su bez milosti sinoć, sa 113:102 pobijedili su Milwaukee Buckse.

Najučinkovitiji kod Clevelanda bio je Kyrie Irving koji je utakmicu završio sa 31 pogotkom i 13 asistencija, dok je LeBron James ubacio 29 za drugu pobjedu Cavaliersa nad Baucksima u dvije večeri, odnosno osmu u zadnjih devet utakmica. Tako je LeBron James, koji je na prošloj utakmici postao 8. strijelac lige svih vremena, sa stilom započeo lov na svog bivšeg suigrača Shaquillea O'Neala koji mu 'bježi' više od 1000 koševa.

Kod Bucksa najbolji je bio Giannis Antetokounmpo koji je zabio 28 koševa, dok je Jabari Parker dodao 27.

* uvršeni u Kuću slavnih

Oklahoma City Thunder je u New Orleansu sa 121-110 bila bolja od Pelicansa, a Russell Westbrook je zabio 42 koša uz deset skokova za goste.

Alex Abrines je zabio devet od ukupno 18 koševa u seriji od 11-0 na početku zadnje četvrtine zahvaljujući kojoj je Thunder poveo sa 100-87 nešto manje od deset minuta prije kraja.

Pelicanse je predvodio Anthony Davis sa 34 pogotka i 15 skokova. Jrue Holiday je dodao 23 koša i 10 asistencija, a Terrence Jones 21 koš.

Houston Rockets su sa 125-111 slavili u Phoenixu protiv Sunsa, a James Harden je za pobjedu zabio 27 koševa uz 14 asistencija.

Za Houston je to 11. pobjeda u 12 utakmica.

Eric Gordon je dodao 24 koša, pogodivši 7 trica iz 13 pokušaja. Patrick Beverley je utakmicu završio sa 18 pogodaka, devet asistencija i devet skokova.

Devin Booker je predvodio Sunse, kojima je ovo četvrti uzastopni poraz, sa 28 pogodaka. T.J. Warren je postigao 19, a Brandon Knight 17 pogodaka. Dragan Bender je odigrao dvije minute za Phoenix, ali bez pogodaka.

12. New Orleans 31 10 21
13. Minnesota 28 9 19