OVO NITKO NIJE OČEKIVAO

Livaković i Dembele zamijenili uloge, pogledajte sjajni dribling hrvatskog vratara

20.03.2025 u 23:03

Bionic
Reading

Hrvatska je u prvoj utakmici četvrtfinala Lige nacija s 2:0 svladala Francusku i napravila veliki korak prema Final Fouru.

Jedan od najzaslužnijih za to je vratar Dominik Livaković koji je upisao šest obrana. No, nakon utakmice se neće najviše pričati o njegovim obranama, već o potezu sa samog kraja prvog dijela.

Ousmane Dembele i Francuska su pokušali izaći u visoki presing, a upravo se Dembele zaletio na Livakovića. Hrvatski vratar se nije uplašio, već je 'prodao' lažnjak igraču PSG-a i mirno riješio situaciju.

KAKO JE TO IZGLEDALO POGLEDAJTE OVDJE.

U drugom dijelu, Livaković se vratio i sjajnim obranama. Posebno se istaknuo u 81. minuti kada je odlično zaustavio pokušaj Kyliana Mbappea, koji se nezgodno odbio od Joška Gvardiola. Obranu Livakovića pogledajte OVDJE.

Na kraju je Livaković završio s ocjenom Sofascorea 8,4 te je bio najbolje ocijenjeni igrač na utakmici. Time je dokazao da je unatoč nešto manjoj minutaži u klubu i dalje 'jedinica' hrvatske reprezentacije.