PRIJATELJSKE UTAKMICE

Liverpool rasturio Napoli, Arsenal nadigrao Lazio, Inter minimalno s Lyonom

04.08.2018 u 22:46

U subotu je odigrano nekoliko zanimljivih prijateljskih utakmica, a izdvajamo uvjerljivu pobjedu Liverpoola protiv Napolija 5:0

Liverpool je razbio Napoli u generalnoj probi pred početak nove premierligaške sezone. I jedni i drugi su izašli u najjačim mogućim postavama, a redsi su demonstrirali silu i slavili rezultatom 5:0. Pogotke su zabijali Milner, Wijnaldum, Salah, Sturridge i Moreno, piše goal.hr.

Liverpool - Napoli 5:0 Izvor: Društvene mreže

Inter je u International Champions kupu s 1:0 svladao Lyon golom Lautara Martineza.

Arsenal je u prijateljskom srazu s 2:0 svladao Lazio golovima Nelsona u 18. i Aubameyanga u 64. minuti.

• +25
Finale Lige prvaka 2018., Real Madrid - Liverpool Izvor: Pixsell / Autor: David Klein/Press Association/PIXSELL

Dodajmo, kako je hrvatski nogometni reprezentativac Vedran Ćorluka odigrao svih 90 minuta za Lokomotiv iz Moskve u 0:0 domaćem remiju protiv gradskog suparnika Spartaka u susretu 2. kola ruskog prvenstva.

Nakon dva kola Lokomotiv ima dva osvojena boda, dok je Spartak sakupio četiri boda.

Nakon nepotpuna dva kola jedini sastav sa šest bodova je Zenit iz Sankt Peterburga koji je u subotu sa 1:0 nadigrao Arsenal iz Tule.