HT PRVA LIGA - 4. kolo

Lokomotivi napokon krenulo s golovima i bodovima, Luka Ivanušec dokazao klasu

10.08.2019 u 22:59

U drugoj utakmici subotnjeg rasporeda 4. kola HT Prve lige, Lokomotiva je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Istru 1961 4:1

Prošle sezone Lokomotiva je bila jedan od hitova lige, dok se Istra do zadnjeg kola borila za prvoligaški status.

No, u prva tri kola ove sezone, situacija je bila dijametralno suprotna, jer pulska je momčad skupila šest bodova, uz dvije pobjede, dok je Lokomotiva bila na dnu tablice bez postignutog gola i bez boda.

Međutim, u ovom ogledu čini se da su se stvario počele vraćati u normalu, jer Lokomotiva je igrala odlično.

'Strojovođa' momčadi s Kajzerice bio je, naravno, Luka Ivanušec. Asistent kod prvog i trećeg gola, te strijelac drugog gola za 'lokose'.

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 04. kolo, NK Lokomotiva - NK Istra 1961 Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

Četvrti gol domaćina postignut je nakon sjajne akcije u kojoj su sudjelovali strijelac Kastrati i asistent Drožđek. Isti taj Drožđek zabio je i pogodak za 3.1.

Istra je uglavnom statirala, a moramo dodati da su u 60. minuti, pri rezultatu 2:0 za Lokomotivu gosti iz Pule propustili veliku prigodu. Točnije, Mario Ćuže. Tko zna, da je tada zabio, možda bi njegova momčad zakomplicirala stvari na utakmici.

Ovako mu za utjehu ostaje pogodak iz 79. minute, s kojim je stigao do broja šest u dosadašnja četiri prvenstvena kola.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo
Inter ZaprešićVaraždin2:2