IPAK JE TO BELGIJA

Montella nakon debalka protiv Portugala: Nismo odigrali lošu utakmicu

22.06.2024 u 21:47

Turska je, nakon pobjede na otvaranju svog nastupa, izgubila od Portugala u Dortmundu s 0:3. Reprezentacija Vincenza Montelle i dalje ima velike šanse plasirati se u osminu finala, ali izbornik nije bio zadovoljan s određenim stvarima...

'Došlo je do gubitka samopouzdanja i pali smo', kazao Vincenzo Montella. je nakon što je Portugal u subotu pobijedio njegovu Tursku (3:0) na Euru.

'Bilo bi bolje da smo pričali o samoj utakmici. Generalno, ne mislim da smo odigrali lošu utakmicu. Bili smo bliže golu u prvih 20 minuta. Protiv ovakvih protivnika, ako ne nađeš gol u prvim minutama sve postaje teže', kazao je Montella.

'Nakon što su nam protivnici dali gol, došlo je do gubitka samopouzdanja i pali smo, pa otud i drugi gol o kojem neću pričati. Znam da kada ste izbornik reprezentacije i stvari krenu krivo ili je krajnji rezultat poraz, neprijatelj broj jedan postaje izbornik, ali kada donosim odluku ili analizu pokušavam odražavati svoje znanje i informacije', zaključio je.