Belgija je već u 2. minuti povela preko Tielemansa i mogla je zabiti još koji gol u prvom poluvremenu, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse. U nastavku De Bruyne je golom u 79. srušio snove Rumunjskoj i zabio je konačnih 2:0

BELGIJA: Casteels - Castagne, Faes, Vertonghen - Doku, Tielemans, Onana, Theate - De Bruyne, Lukaku, Lukebakio

RUMUNJSKA: Nita - Ratiu, Dragusin, Burca, Bancu - M. Marin - Man, R. Marin, Stanciu, Mihaila - Dragus

• +23
Belgija - Rumunjska, Euro (22.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: ANNA SZILAGYI
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade
  • 80'

80'

GOOOOL!! Belgija je povećala prednost protiv Rumunjske! De Bruyne je izašao sam pred golmana i hladnokrvno je pospremio loptu u mrežu za 2:0!
  • 70'

70'

Rumunji su napravili dvije promjene, u igru su ušli Hagi i Olaru, a izašli su Marious Marin i Mihaila
  • 69'

69'

Velika prilika za Rumunjsku! Nakon dobre kontre Man se sjurio prema golmanu i pucao je po golu, ali Casteels je fenomenalnom obranom spasio Belgiju
  • 65'

65'

Lukaku je zabio gol nakon sjajne asistencije De Bruynea, ali nakon provjere VAR-a pogodak je poništen zbog zaleđa