Danas u 20 sati Brazil i Belgija odigrali su svoju četvrtfinalnu utakmicu. Belgija je autogolom Firminha i golom De Bruynea prošla u polufinale u utakmicu punoj uzbuđenja. Brazil po treći put u zadnja četiri svjetska prvenstva završava natjecanje u četvrtfinalu...

Brazil: Alisson, Fagner, Thiago Silva, Miranda, Marcelo, Paulinho, Fernandinho, Willian, Coutinho, Neymar, Gabriel Jesus

Belgija: Courtois, Alderweireld, Kompany, Vertonghen, Meunier, Fellaini, Witsel, Chadli, De Bruyne, Lukaku, Eden Hazard

• +25
SP 2018., četvrtfinale: Brazil - Belgija Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +32
SP 2018., četvrtfinale: Brazil - Belgija (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90'

90'

KRAJ! Belgija je u polufinalu!
  • 90'

90'

U četvrtoj minuti nadoknade Neymar je sjajno pucao s ruba kaznenog prostora; Courtois brani loptu koja je vjerojatno išla pod gredu
  • 90'

90'

Ubacivanje prema Neymaru. On pada i traži penal. Mažić samo pokazuje da se igra dalje
  • 90'

90'

Žuti karton za Fagnera. Šrušio je Hazarda koji je pokrenuo novu kontru
  • 87'

87'

Promjena u Belgiji; izlazi Lukaku, ulazi Youri Tielemans
  • 86'

86'

Belgija pokušava nešto duže zadržati loptu i prekinuti valove brazilskih napada kako bi obrana mogla malo odahnuti
  • 84'

84'

Velika prilika za Brazil! Neymar je zadržao loptu na lijevoj strani kaznenog prostora i poslao povratnu loptu u sredinu prema Coutinhu, no on je potpuno neometan iz velike blizine opalio preko gola