Nogometaši Rijeke poraženi su u utakmici 2. pretkola Konferencijske lige u Stockholmu 2:0 od Djurgardena čime su s ukupnih 4:1 ispali iz Europe
  • Djurgarden - Rijeka 2:0 (0:0)
  • Djurgarden: Zetterström, Hien, Ekdal, Bengtsson, P. Johansson, Schüller, Finndell, Eriksson, Asoro, Radetinac, Edvardsen
  • Rijeka: Labrović, Pavlović, Krešić, Smolčić, Vukčević, Liber, Hodža, Selahi, Ampem, Frigan, Vučkić
Djurgarden - Rijeka 2:0 (Banda, 84) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/croatel
Djurgarden - Rijeka 1:0 (Hien, 55) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/croatel
Djurgarden - Rijeka (poništeni gol Princea, 25) Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/croatel
  • 90'

90'

Gotova je utakmica. Djurgarden prolazi s ukuonih 4:1
  • 90'

90'

U zadnjim sekundama utakmice naguravanje velikog broja igrača
  • 90'

90'

Zaprijetili su domaćini i zamalo su zabili treći gol. Rijeka se oprašta od nastupa u Europi
  • 90'

90'

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade
  • 84'

84'

GOOOOOL! Djurgarden zabija za 2:0. Banda je pogodio s ruba kaznenog prostora. Zetterström je dugom loptom pronašao Radetinca, koji je odmah proigrao Bandu
  • 79'

79'

Napada Rijeka preko Bušnje i Halilovića, ali nikako da dođu u gol šansu
  • 74'

74'

Iz igre je izašao Smolčić, a ušao je Alen Halilović - povratnik u hrvatski nogomet
  • 73'

73'

Nova šansa za Rijeku. Udarac glavom Obregona lako je obranio golman domaćih Zetterstorm