Osijek je furiozno krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golovima Miereza (45'), Fiolića (81') i Nejašmića (95') za konačnih 3:0. Domaćin je s ovih tri boda izašao iz krize dok Rudeš još uvijek ne zna za pobjedu ove sezone u SuperSport HNL-u

OSIJEK: Malenica - Gržan, Duarte, Bralić, Omerović - Brlek, Nejašmić - Bukvić, Caktaš, Pušić - Mierez

RUDEŠ: Marković - Tomečak, Pavlović, Pasariček, Pavlek - Vukmanović, Srbljinović - Petković, Latković, Špeljak- Simović

11. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rudeš 3:0 (Nejašmić, 95') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
11. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rudeš 2:0 (Fiolić, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
11. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rudeš 1:0 (Mierez, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +5
Osijek - Rudeš, 11. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Borna jaksic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOL!! Novi gol za Osijek! Nejašmić je glavom zabio nakon ubačaj iz slobodnog udarca
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 3 minute sudačke nadoknade
  • 86'

86'

Gržan je pucao s distance, ali to je bio lagan posao za Markovića
  • 81'

81'

GOOOOOL!! Osijek je povećao prednost pred kraj utakmice! Fiolić je ispratio ubačaj, najbolje se snasšao u šesnaestercu i zakucao je loptu u mrežu za 2:0
  • 79'

79'

Topić je zaradio žuti karton
  • 71'

71'

Kod Osijeka ide van Pušić, a ulazi Jugović
  • 68'

68'

Slabo drugo poluvrijeme, Osijek dominira posjedom, ali za sada nema previše uzbuđenja u nastavku
  • 63'

63'

Fiolić je ušao umjesto Caktaša
  • 60'

60'

Utakmicu Osijeka i Rudeša na Opus Areni došlo je pogledati malo više od 4 tisuće gledatelja