Gorica je odlično krenula u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golovima Majstorovića (16') i Solde (23'). Rudeš je u nastavku pritisnuo goste, ali raspoloženi Banić na golu je sačuvao mrežu praznom i Jeličić je debitirao s pobjedom

RUDEŠ: Kralj - Campos, Matić, Rešetar, Tomečak - Pasariček, Vukmanović - Mašala, Latković, Lazarov - Ljubanović

GORICA: Banić - Raspopović, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Pršir, Soldo - Majstorović, Ndockyt, Mitrović - Vujnović

• +14
SuperSport HNL: Rudeš - Gorica, 2.9.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
7. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Gorica 0:2 (Soldo, 23') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
7. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Gorica 0:1 (Majstorović,16') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Ndockyt je dobio žuti karton
  • 85'

85'

Pao je malo ritam igre i pritisak Rudeša, Gorica mirno privodi utakmicu kraju
  • 77'

77'

Ilečić i Blummel su ušli umjesto Vujnovića i Pršira
  • 69'

69'

Dominacija Rudeša u nastavku! Prvo je pucao Lazarov s 10-tak metara, Banić to odlično brani i Petković u nastavku akcije je zaprijetio, ali golman gostiju je opet siguran
  • 66'

66'

Zamjena kod Gorice, Mrzljak je ušao u igru umjesto Majstorovića
  • 65'

65'

Rudeš sve opasniji! Prvo je Bašić pucao glavom, ali Banić je obranio i onda je Petković naletio na odbijenu loptu, ali nije bio precizan