Istra je bila bolja momčad većinu prvog poluvremena, ali nisu iskoristili svoje prilike i Gorica je to kaznila preko Majstorovića u 36. minuti. U nastavku domaćin je bio opasniji ali nisu uspjeli zatresti mrežu i rezultat je ostao 1:0

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Iovu, Marešić, Devetak - Kadušić, Petrušenko, Maurić, Valinčić - Erceg, Vuk

GORICA: Banić - Raspopović, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Mrzljak, Pršir - Majstorović, Ndockyt, Mitrović - Vujnović

9. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Gorica 0:1 (Majstorović, 36') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
9. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Gorica 0:0 (Prečka Kadušića, 6') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 87'

87'

Nastavlja se pritisak Istre! Nakon gužve u šesnaestercu Čuić je pucao s ruba šesnaesterca, ali Banić je odlično reagirao
  • 83'

83'

Velika šansa za Istru! Nebyla je pucao glavom s nekih 11 metara i prečka je spasila Goricu