nešto neviđeno

Nezapamćene scene u Norveškoj; komičan crveni karton fizioterapeutu pa drama za kraj

22.07.2024 u 17:15

Fizioterapeut je isključen tijekom utakmice norveške prve lige u subotu, ostavljajući stadion u nevjerici, a ostatak u smijehu.

U 84. minuti, kada je rezultat bio 0-0, igrač Sarpsborga pao je zbog onoga što se činilo kao grč, pa je timski fizioterapeut, Joao Ferreira, utrčao na teren bez dopuštenja suca i dobio žuti karton.

Fizioterapeut Sarpsborga je prigovarao sucu, što je dovelo do drugog žutog kartona i crvenog, ostavljajući njega i navijače na stadionu u šoku.

Drama nije završila nakon što se igra nastavila, jer je Sarpsborg postigao kasni gol u 91. minuti, prije nego što je Brann izjednačio u 4. minuti sudačke nadoknade.

Cijelu situaciju možete pogledati OVDJE.