EKSPRESNO VODSTVO

Nije moglo gore; obrana Rijeke ispala u dva poteza, pogledajte prvi Olimpijin gol

29.08.2024 u 19:15

Već u 4. minuti domaćin je poveo u Ljubljani u uzvratnoj utakmici playoffa Konferencijske lige (MAXSport1, MAXtv). Gol je nakon brze akcije zabio Raul Florucz

Rijeka u Ljubljani igra utakmicu koja bi joj mogla donijeti plasman u UEFA-inu Konferencijsku ligu. Nakon 1:1 na Rujevici, Rijeka traži prolaz protiv Olimpije, ali nije joj dobro krenulo.

Domaćin je poveo već u 4. minuti nakon jednostavne, ali ubitačne akcije. Nakon duge, točne lopte iza leđa riječke obrane, Raul Florucz se našao sam pred Martinom Zlomislićem. Prebacio ga je iz prve i zabio za 1:0. Gol je inicijalno bio poništen zbog zaleđa, ali je VAR to ispravio i domaćin ima vodstvo.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport