INTER opet RAZOČARAO

Nogometaši Istre potjerali trenera pa završili sezonu u velikom stilu!

27.05.2017 u 17:46

U posljednjem 36. kolu MAXtv Prve lige nogometaši Istre pobijedili su u Zaprešiću Inter s uvjerljivih 3:0 i tako upisali drugu pobjedu u nizu nakon što su bojkotom otjerali s klupe Marija Tota...

Iza Istre je burna završnica sezone u kojoj su igrači odlučili bojkotom u Maksimiru potjerati s klupe trenera Marija Tota, a zatim su nakon što im je to uspjelo s dvije pobjede u završnim kolima pokazali da im bivši strateg nimalo ne nedostaje.

Inter je pak ove subote potvrdio da je jedno od najvećih razočaranja proljetnog dijela sezone. Upisao je tek jednu pobjedu u 2017. godini, a nakon uvjerljivog poraza na Poljudu u prošlom kolu, Toplakova momčad ništa bolje nije prošla niti protiv Puljana.

Istra je u Zaprešiću povela već u 6. minuti, kada je Goran Roce sretno dobio loptu na desetak metara od gola i nije mu bilo teško dovesti svoju momčad u vodstvo.

Inter - Istra 0:1 (Goce 6) Autor: YouTube

U 70. minuti krasnim udarcem iz voleja prednost gostiju udvostručio je Solomon Theophilus.

Inter - Istra 0:2 (Solomon 70) Autor: YouTube

Samo minutu kasnije ponovo je na svoje došao Goran Roce koji je izbio sam pred golmana i zabio svoj drugi pogodak.

Inter - Istra 0:3 (Roce 71) Autor: YouTube

Rezultat se do kraja više nije mijenjao, a Istra je ovim trijufom preskočila Slaven na ljestvici i zauzela šesto mjesto na kraju sezone. Inter je pak unatoč očajnim rezultatim opstao u MAXtv Prvoj ligi i završio kao osmi...

Inter - Istra, izjave trenera Autor: YouTube