ostali bez snage

Novo potonuće Cibone; ovo je 'vukovima' šesti poraz u regionalnoj ligi

19.11.2017 u 21:14

U susretu 9. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je na gostovanju u Laktašima izgubila od Igokee 57:63

Cibona je povela 8:2, međutim domaćin je ubrzo okrenuo rezultat i na kraju prve četvrtine je imao tri koša viška (15:12). U drugoj dionici Igokea je vodila 13 koševa razlike (32:19), a u trećoj je imala 11 koševa prednosti (41:30).

Međutim, Cibona je velikim preokretom tri i pol minute prije kraja utakmice stigla do vodstva 53:51. Nažalost, 'vukovi' nisu uspjeli zadržati prednost. Igokea je uzvratila serijom 7:0 i do kraja utakmice više nije ispuštala prednost. Na koncu je bilo 63:57.

Kod domaćina su najefikasniji bili Nikola Jevtović i Vuk Radivojević s po 12 koševa, dok su Cibonu predvodili Luka Žorić s 21 košem, Josip Bilinovac s devet, te Jahmar Young i Domagoj Bošnjak s po sedam koševa.

Cibona sada ima tri pobjede i šest poraza. Na vrhu ljestvice je Cedevita sa šest pobjeda i tri poraza.