Nogometaši Osijeka u 3. pretkolu Europske lige ovog četvrtka pobijedili su PSV golom Petra Bočkaja te tako s dvije minimalne pobjede izbacili iz natjecanja slavni nizozemski klub...

Sastav Osijeka: Malenica - Barišić, Barać, Škorić, Šorša - Mudražija - Mioč - Grezda, Lopa, Bočkaj - Ejupi

Sastav PSV-a: Zoet, Arias, Luckassen, Isimat-Mirin, Brenet, Propper, Van Ginkel, Hendrix, Lozano, Bergwijn, Locadia

Europska liga, 3. pretkolo:

Osijek - PSV 1:0 (Bočkaj 25), prva utakmica 1:0

• +3
Europska liga, 3. pretkolo: Osijek - PSV Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj u Gradskom vrtu, Osijek je kreirao veliku europsku senzaciju
  • 90'

90'

Pet minuta sudačke nadoknade
  • 85'

85'

PSV se pogubio, Bočkaj je mogao dovršiti protivnika, ali Zoet mu brani
  • 80'

80'

Utakmica se približava kraju, gosti djeluju nemoćno i na tribinama se polako sprema slavlje
  • 68'

68'

Velika prilika za Osijek iz kontre, pucao je na kraju Bočkaj, ali blok spašava gol PSV-a