Varaždin je rano poveo preko Elezija u 14. minuti. Osijek je na početku drugog poluvremena golom Miereza u 54. minuti zabio za konačnih 1:1

OSIJEK: Malenica, Duarte, Manev, Caktaš, Mierez, Garmash, Brlek, Omerović, Bukvić, Guedes, Drambajev

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Pellumbi, Bručić - Postonjski, Pilj, Elezi - Mitrovski, Brodić, Drožđek

9. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Varaždin 1:1 (Mierez, 54') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
9. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Varaždin 0:1 (Elezi, 14') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
NK Osijek - NK Varaždin, 9. kolo, 2023/24. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade
  • 88'

88'

Fiolić je pucao iz velike udaljenosti i lopta je prohujala pored gola
  • 78'

78'

Velika prilika za Varaždin! Postonjski je dočekao loptu i pucao je s desetak metara, ali Malenica je fenomenalno reagirao i spasio je Osijek
  • 75'

75'

Kod Varaždina ulaze Škaričić i Banovec, a izlaze Drožđek i Vukčević. Kod Osijeka ulaze Lovrić i Gržan, a izlaze Omerović i Drambajev
  • 63'

63'

Bukvić je dobio žuti karton
  • 61'

61'

Promjena kod Osijeka, Pušić je ušao umjesto Garmaša
  • 56'

56'

Zamjena kod Varaždina, Marina je ušao umjesto Elezija
  • 54'

54'

GOOOOOL!! Osijek se vratio u utakmicu! Mierez se najbolje snašao nakon kornera i zakucao je loptu u mrežu za 1:1!