var je presudio

Pogledajte kako je Marko Livaja iz penala zabio za vodstvo Hajduka

04.08.2024 u 21:59

Hajduk je u 1. kolu nove sezone SuperSport HNL-a ugostio Slaven Belupo. Prvi gol za 'bile' je u 18. minuti zabio Livaja iz penala

U 13. minuti utakmice Pukštas je pogodio Jelića Baltu u ruku, a sudac Lovrić se nije oglasio.

Igrači Hajduka odmah su tražili kazneni udarac, a potom se uključio VAR koji je nakon nekoliko minuta provjere presudio da je ipak jedanaesterac za 'bile'.

Hajduk - Slaven Belupo 1:0 Livaja (18) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel

Loptu je uzeo Marko Livaja i sigurno zabio za vodstvo Hajduka 1:0. Poslao je Čovića u jednu, a loptu u drugu stranu za oduševljenje više od 30.000 navijača na Poljudu.