Probajte mu uzeti loptu; nije zabio, ali on je najbolji igrač finala zasad

• Luka Kostić
  • Zadnja izmjena 14.07.2024 22:17
  • Objavljeno 14.07.2024 u 22:17

Španjolska i Engleska vode veliku borbu u Berlinu u finalu Europskog prvenstva. Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, ali Španjolska je ostavila puno bolji dojam, pogotovo kada bi lopta bila u nogama Fabiana Ruiza

Španjolska vodi protiv Engleske u finalu Europskog prvenstva u Berlinu. Nakon prvih 45 minuta bilo je 0:0, ali Furija je krenula, da oprostite, furiozno u nastavku i zabila već nakon dvije minute.

Zabio je Nico Williams pogodivši s lijevog boka u suprotni kut. Englezima sada slijedi jurnjava da se, još jednom, vrate u utakmicu i ostanu u igri za prvim europskim naslovom. Ali najbolji igrač finala zasada je i jedan od najboljih na turniru uopće, Fabian Ruiz.

PSG-ov veznjak odigrao je sjajno prvo poluvrijeme, a nastavio je u istom tonu i u nastavku. Trenutno ima 45 dodira s loptom, 25/31 uspješnih dodavanja, dozira presing, kontrolira ritam, dobar je u obrani i u napadu. Englezi nemaju rješenje za njegovu igru.

Želi li Engleska nešto iz ovog finala, morat će pronaći rješenje za Ruiza.