Rijeka je dominirala s posjedom i kontrolira većinu prvog poluvremena ali nisu uspjeli zabiti gol. U nastavku domaćini su prvo poveli preko Antonia Marina koji je iz penala zabio u 50. minuti, a Liber je pet minuta prije kraja utakmice potvrdio pobjedu i nova tri boda

RIJEKA: Labrović - Danilo Veiga, Galešić, Dilaver, Vukčević - Selahi, Hodža - Ampem, Janković, Marin - Frigan

GORICA: Radošević - Tomečak, Bralić, Steenvoorden, Krizmanić - Suk, Mrzljak - Petković, Pršir, Mitrović - Matavž

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +17
NK Rijeka - NK Gorica, SuperSport HNL, 12.2.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 85'

85'

GOOOOL!! Rijeka je povećala prednost! Liber je izašao sam pred golmana i to je mirno pospremio za 2:0
  • 81'

81'

Još jedan ogroman promašaj Rijeke! Jurić je naletio na odbijenu loptu i pucao je preko praznog gola
  • 80'

80'

Gorica sve opasnija! Vujnović je pucao glavom iz blizine, ali Labrović je još jednom fantastično reagirao
  • 75'

75'

Velika prilika za Goricu! Nakon kornera Bralić je nečuvan pucao iz peterca, ali nije bio precizan
  • 72'

72'

Liber je pucao iz velike udaljenosti i Radošević uz male probleme je obranio udarac
  • 69'

69'

Nevjerojatan promašaj! Nakon obrane vratara Vukčević je naletio na odbijenu loptu i s tri metra je pucao preko gola
  • 65'

65'

Gorica se malo probudila i traži gol za izjednačenje, ali za sada nisu stvorili pravu priliku