Obje momčadi su imale svojih prilika u prvom poluvremenu, ali nije bilo golova. U nastavku Rijeka je bila opasnija momčad ali nisu uspjeli zatresti mrežu domaćina i susret je završio bez pogodaka

CORVINUL: Lefter - Iacob, Lica, Manolache, Velisar - Ubbink, Hrezdac, Neaçsa - Roger, Bus, Pirvulescu

RIJEKA: Zlomislić - Bogojević, Galešić, Radeljić, Čabraja - Selahi - Pašalić, Hodža, Petrović, Janković - Obregon

• 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 87'

87'

Prijete Rumunji! Nakon dobre akcije Pirvulescu se sjurio u šesnaesterac i iskosa je pucao, ali to je bio lagan posao za Zlomislića

• 86'

86'

Promjena kod Rijeke, Butić je ušao umjesto Pašalića

• 81'

81'

Fruk je pucao iz slobodnog udarca iz obećavajuće pozicije i lopta je otišla preko gola!

• 73'

73'

Velika šansa za Rijeku! Ivanović se sjurio u šesnaesterac i iz odlične pozicije je pucao pored gola