supersport hnl

Sigur zabio za pobjedu protiv Lokomotive. Pogledajte neobičnu proslavu junaka Hajduka

26.10.2024 u 17:38

Hajduk je u susretu 11. kola SuperSport HNL-a pobijedio Lokomotivu 2:1 i pobjegao Dinamu na sedam bodova prednosti. Hajduk je poveo u 7. minuti golom Marka Livaje, na 1:1 izjednačio je Duje Čop u 27., a pobjedu Hajduku donio je Niko Kristian Sigur u 76. minuti.

Nakon 1:1 u prvom poluvremenu, Hajduk je u nastavku imao dvije velike šanse, ali se ipak vraio u vodstvo u 76. minuti susreta.

Niko Kristian Sigur, koji je ušao na poluvremenu pa nešto kasnije promašio čisti zicer, fino je primio loptu Darija Melnjaka, okrenuo se na lijevu nogu i rutinski pogodio za 2:1. Nakon toga je raširio ruke i gestikulirao kao da mu je mjesto na terenu od prve minute. Pogledajte gol i proslavu.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport