supersport hnl

Livaja fantastično odigrao petom pa promašio veliku šansu. Pogledajte što mu je obranio golman

26.10.2024 u 17:16

Hajduk je u susretu 11. kola SuperSport HNL-a pobijedio Lokomotivu 2:1 i pobjegao Dinamu na sedam bodova prednosti. Hajduk je poveo u 7. minuti golom Marka Livaje, na 1:1 izjednačio je Duje Čop u 27., a pobjedu Hajduku donio je Niko Kristian Sigur u 76. minuti.

Hajduk je prije Sigurova golap promašio niz prilika, a veliku je u 54. minuti promašio Marko Livaja.

Najbolji Hajdukov igrač prvo je petom fantastično odigrao Ivanu Rakitiću, on je proslijedio do Stipe Biuka, a on je ostavio loptu Livaji na deset metara od gola. Livaja je tukao iz prve, ali je Zvonimir Šubarić fantastičnom reakcijom izvukao loptu ispod grede.

MAXSport/Croatel Izvor: Licencirane fotografije