supersport hnl

Torcida ispisala poruku na tribini uoči utakmice s Lokomotivom. Pogledajte koreografiju

26.10.2024 u 16:22

Hajduk je u 11. kolu SuperSport HNL-a ugostio Lokomotivu, a uoči početka utakmice njegovi navijači napravili su koreografiju na sjevernoj tribini Poljuda.

Hajduk je u susretu 11. kola SuperSport HNL-a pobijedio Lokomotivu 2:1 i pobjegao Dinamu na sedam bodova prednosti. Hajduk je poveo u 7. minuti golom Marka Livaje, na 1:1 izjednačio je Duje Čop u 27., a pobjedu Hajduku donio je Niko Kristian Sigur u 76. minuti.

Torcida je svoju tribinu uoči utakmice prekrila bijelim, plavim i crvenim papirima, a onda ispisala svoju poznatu poruku "Otac ulica, majka Torcida". Inače, Hajdukova navijačka skupina uskoro će proslaviti 74. rođendan, a na utakmici protiv Lokomotive bila je u velikom broju.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport/Croatel
MAXSport/Croatel Izvor: Licencirane fotografije