Obje momčadi su imali svojih trenutaka u prvom poluvremenu, ali nije bilo golova i jedino možemo izdvojiti ozljedu Pedrija kojeg je zamijenio Dani Olmo u 8. minuti. U nastavku Olmo je majstorski zabio (51') za vodstvo, ali Elf se nije predao i Wirtz je u 89. minuti odveo u utakmicu u produžetak. Merino je u 119. ugasio snove Njemačkoj i zabio je za konačnih 2:1 i polufinale Eura

ŠPANJOLSKA: Simon - Carvajal, Le Normand, Laporte, Cucurella - Rodri, Pedri, Ruiz - Yamal, Morata, Williams

NJEMAČKA: Neuer - Kimmich, Rudiger, Tah, Raum - Can, Kroos - Musiala, Gündoğan, Sane - Havertz

• +30
Španjolska - Njemačka, Euro (5.7.2024.) Izvor: EPA / Autor: MOHAMED MESSARA
Cup tree provided by Sofascore
  • 120’

Carvajal je dobio drugi žuti odnosno crveni karton

• 120’

Kakva šansa za Njemačku! Füllkrug je dočeko ubačaj i neometan je pucao glavom malo preko gola

• 119’

GOOOOOOL!! Španjolska je povela protiv Njemačke! Olmo je sjajnim ubačajem našao Merina koji je majstorski glavom pogodio za 2:1!

• 118’

Dobra šansa za Njemačku! Füllkrug je ispratio ubačaj i spretno je pucao glavom, ali Simon je obranio udarac

• 112’

Oyarzabal je još jednom potegnuo s distance, ali nije bio precizan

• 106’

Cucurella je igrao rukom u šesnaestercu, ali nakon provjere VAR-a ipak nema penala za Njemačku!

• 106’

Počeo je drugi produžetak

• 105’

Kraj prvog produžetka

• 105’

Velika šansa za Elf! Muller je povratnom loptom uposlio Wirtza koji je pucao malo pored gola