Sudar dviju velesila je završio bez golova, ali gledali smo zanimljivu utakmicu. Obje momčadi su imale svojih prilika, ali ih nisu uspjeli realizirati. Nizozemskoj je VAR poništio pogodak Simonsa 69. minuti i rezultat je ostao 0:0

NIZOZEMSKA: Verbruggen - Dumfries, De Vrij, Van Dijk, Ake - Shouten, Reinders, Simons - Frimpong, Depay, Gakpo

FRANCUSKA: Maignan - Kounde, Saliba, Upamecano, T. Hernandez - Tchouameni, Kante, Rabiot - Dembele, Thuram, Griezmann

• +32
Nizozemska - Francuska, Euro (21.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: MOHAMED MESSARA
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 86’

Obje momčadi ne žele previše riskirati i za sada nema novih uzbuđenja

• 79’

Weghourst je ušao umjesto Depaya

• 75’

Dvostruka zamjena kod Francuske, Coman i Giroud su ušli umjesto Dembelea i Thurama

• 73’

Nizozemska radi tri promjene, Wijanaldum, Veerman i Geetruida su ušli umjesto Simonsa, Schoutena i Frimponga

• 72’

Ipak ništa od gola Nizozemske! Poništen je zbog zaleđa

• 71’

VAR provjerava gol zbog mogućeg zaleđa Dumfriesa!

• 69’

GOOOOL!! Nizozemska je povela protiv Francuske! Simons je dočekao odbijanac u šesnaestercu i zakucao je loptu u mrežu za 1:0!