Bayern je furiozno krenuo, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse i Real ih je kaznio preko Viniciusa u 24. minuti. U nastavku Bayern je ekspresno preokrenuo utakmicu golovima Sanea (53') i Kanea (11m, 57'), ali gosti se po običaju nisu predali i Vinicius je u 84. minuti iz penala zabio za konačnih 2:2

BAYERN: Neuer - Kimmich, Dier, Kim, Mazraoui - Laimer, Goretzka - Sane, Muller, Musiala - Kane

REAL MADRID: Lunin - Vazquez, Nacho, Rudiger, Mendy - Valverde, Tchouameni, Kroos - Bellingham - Rodrygo, Vinicius Jr

• +43
Bayern München - Real Madrid, Liga prvaka, polufinale, 30.4.204. Izvor: Profimedia / Autor: Michaela STACHE / AFP / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje tri minute sudačke nadoknade

• 90’

Vazquez je zaradio žuti karton

• 87’

Kod Bayerna ulaze Alphonso Davies umjesto Leroya Sanea

• 84’

GOOOOOL!! Real je izjednačio protiv Bayerna! Vinicius je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu s 11 metara i rezultat je 2:2!

• 81’

Kazneni udarac za Real! Rodrygo je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na bijelu točku!

• 79’

Velika šansa za Real! Modrić je maestralnom loptom proigrao Viniciusa se sjurio prema golmanu i potegnuo je iskosa, ali Neuer je još jednom siguran