Nakon prvog poluvremena nije bilo golova. U nastavku Vatreni su prvo propustili priliku za vodstvo kada je Modrić u 54. minuti promašio penal, ali naš legendarni veznjak se brzo iskupio i u 55. minuti je zabio za 1:0. Italija se nije predala i preko Zaccagnija u 98. minuti su zabili za izjednačenje i konačnih 1:1

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Pongračić, Šutalo, Gvardiol - Modrić, Brozović, Kovačić - Mario Pašalić, Kramarić, Sučić

ITALIJA: Donnarumma - Di Lorenzo, Bastoni, Calafiori, Darmian - Barella, Jorginho - Raspadori, Pellegrini, Dimarco - Retegui

• Španjolska - Albanija 1:0 (Torres, 13')
  • +24
Utakmica 3. kola skupine B na EURU: Hrvatska - Italija Izvor: EPA / Autor: Filip Singer
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOL!! Italija je izjednačila! Zaccagna je nakon sjajne kontre opalio s ruba šesnaesterca i majstorski je zabio za 1:1

• 90’

Calafiori je požutio

• 90’

Igrat se još najmanje 8 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Juranović je ušao umjesto Kramarića

• 82’

Modrić je izašao uz ovacije s tribina, Majer ga zamijenio

• 79’

Prijeti Hrvatska! Brozović je sjajnim ubačajem pokušao uposliti Budimira, ali obrana je očistila opasnost

• 79’

Italija pritišće i traži gol koji bi je spasio, ali nije ostalo puno vremena i Hrvatska se dobro brani