oduševljen je

Trener Slavena u ekstazi: Ovo mi je sigurno najdraža pobjeda u karijeri

21.09.2024 u 20:37

Dinamo je u 7. kolu SuperSport HNL-a gostovao u Koprivnici kod Slaven Belupa. Utakmicu ste mogli gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika ste mogli pratiti na tportalu

Dinamo je doživio težak poraz u 7. kolu SuperSport HNL-a, izgubivši od Slavena u Koprivnici s visokih 4:1. Iako su gosti poveli u 32. minuti golom Brune Petkovića, Slaven je brzo izjednačio preko Ljubana Crepulje neposredno prije kraja prvog poluvremena.

U drugom dijelu domaćini su potpuno preuzeli kontrolu nad utakmicom i golovima Adriana Libera, Ivana Dolčeka i Ilije Nestorovskog (68., 74. i 77. minuta) osigurali svoju prvu pobjedu u sezoni.

Trener Slavena, Mario Kovačević, nije skrivao oduševljenje na konferenciji za medije:

'Ovo mi je sigurno najdraža pobjeda u karijeri. Imao sam velike pobjede dok sam bio u Varaždinu, ali ova nam je stvarno trebala. Znali smo da protiv Dinama nemamo što izgubiti i htjeli smo se osloboditi tog pritiska.'

• +32
Slaven Belupo - Dinamo (21.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ranko Suvar

Kovačević je posebno istaknuo preokret u drugom poluvremenu:

'Nakon drugog gola, kao da smo se potpuno oslobodili. Iskoristili smo našu brzinu i energiju, a nagrada je došla u vidu ovog rezultata. Jako sam ponosan na dečke.'

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport