Rudeš je hrabro ušao u utakmicu, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse i to je Rijeka kaznila golovima Jankovića (12') i Ivanovića (79'). Topić je zabio u 90. minuti zabio za konačnih 2:1. Nova tri boda za Sopićevu momčad koja je s ovim rezultatom privremeno preuzela prvo mjesto u SuperSport HNL-u

RUDEŠ: Kralj - Matić, Pavlović, Pavlek - Tomečak, Srbljinović, Pasariček, Špeljak - Petković, Pešić, Latković

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Dilaver, Mitrović, Goda - Selahi, Hodža - Fruk, Janković, Pjaca - Yansanež

10. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Rijeka 1:2 (Topić, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
10. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Rijeka 0:2 (Ivanović, 79') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
10. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Rijeka 0:1 (Janković, 12') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
SuperSport HNL: Rudeš - Rijeka, 1.10.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90'

90'

GOOOOL!! Rudeš je smanjio prednost protiv Rijeke! Topić je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio je za 2:1
  • 81'

81'

Goda je dobio žuti karton
  • 79'

79'

GOOOOL!! Rijeka je povećala vodstvo! Ivanović se sjurio u šesnaesterac po desnoj strani i majstorski je zabio za 2:0!
  • 77'

77'

Ivanović je zabio gol za Rijeku, ali nakon provjere VAR-a pogodak je poništen zbog zaleđa!
  • 71'

71'

Uzvraća Rudeš na drugoj strani! Rešetar je dobro pucao s ruba šesnaesterca i Labrović je dobrom intervencijom odbio loptu u korner
  • 70'

70'

Velika šansa za Rijeku! Nakon lijepe akcije Ivanović se sjurio u šesnaesterac i iz dobre pozicije je pucao preko gola
  • 66'

66'

Mijenja i Rudeš,teren su napustili Pešić i Petković, a ušli Rešetar i Topić
  • 66'

66'

Dvostruka promjena kod Rijeke, Ivanović i Pašalić su ušli umjesto Pjace i Yansanea
  • 64'

64'

Rijeka dominira i opasnija je momčad u drugom poluvremenu! Fruk je pucao s ruba šesnaesterca, ali Kralj je dobro reagirao i obranio je udarac
  • 59'

59'

Srbljinović je pucao s distance, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola