Bez pobjednika na Šubićevcu! I Šibenik i Varaždin su imali svojih prilika, ali nisu bili dovoljno precizni i utakmice je završila bez golova

ŠIBENIK: Đaković - Perić, Morrison, Punčec - Kolega, Bakić, Kavelj, Žuta - Majić - Božić, Santini

VARAŽDIN: Zelenika - Maglica, Nekić, Ba, Boršić - Marina, Belcar - Mitrovski, Latković, Šego - Dabro

• +19
Šibenik - Varaždin (15.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Prijeti Varaždin! Belcar je pucao iz velike udaljenosti, ali Đaković je još jednom sjajno reagirao
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minute sudačke nadoknade
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade
  • 81'

81'

Velika šansa za Varaždin! Belcar je bio najviši u skoku nakon kornera i vratnica je spasila Šibenik
  • 76'

76'

Santini je pucao iz slobodnog udarca i lopta je otišla malo pored gola
  • 70'

70'

Poldrugač je ubačajem našao Dabru, ali napadač nije najbolje pucao
  • 60'

60'

Velika šansa za Šibenik! Nakon greške Ba Božić se sjurio prema golu i pokušao je lobati Zeleniku, ali nije bio precizan