SUPERSPORT HRVATSKI NOGOMETNI KUP

[VIDEO/FOTO] Desetkovani Dinamo kod petoligaša pobijedio 4:0; Ivanušec načeo Borince, još dva gola zabio je Drmić, a onda i Bočkaj

27.09.2022 u 16:38

Nogometaši Dinama u Jarmini su u šesnaestini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa pobijedili Borince 4:0. 'Modri' su u Slavoniju kod petoligaša stigli praktički s 'rezervnom' momčadi jer je većina prvotimaca na reprezentativnim okupljanjima

Nogometaši Dinama u Jarminu su stigli desetkovani jer je većina prvotimaca na okupljanjima svojih reprezentacija. Trener Ante Čačić je protiv petoligaša Borinaca na teren izveo 'rezervni' sastav, no problema ne bi smjelo biti.

Dinamo je poveo već u 12. minuti kad je zabio Luka Ivanušec.

NK Borinci - NK Dinamo 0:1 Ivanušec 12' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel MAXSport

Samo tri minute kasnije 'modri' vode 2:0, a strijelac je Josip Drmić. Štefulj je odigrao povratnu loptu na Drmića koji s nekih petnaestak metara matira domaćeg golmana.

NK Borinci - NK Dinamo 0:2 Drmić 15' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel MAXSport

Mogao bi ovo biti Drmić šou, jer napadač Dinama je zabio za 3:0 u 20. minuti utakmice.

Dinamo očekivano dominira protiv Borinaca, a nakon prvih 45 minuta igre rezultat je 3:0 za 'modre'.

Na početku drugog poluvremena Čačić je u igru poslao Bulata i Ljubičića koji su zamijenili Mišića i Ivanušeca.

I u nastavku utakmice Dinamo diktira tempo, nižu se prilike, a do 60. minute još nije bilo novih golova.

Napokon još jedan gol! Za 4:0 vodstvo Dinama zabio je Petar Bočkaj u 76. minuti utakmice!

NK Borinci - NK Dinamo 0:4 Bočkaj 76' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel MAXSport

Utakmica je gotova, Dinamo je u Jarmini u šesnaestini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa svladao Borince 4:0.