Vučić objavio snimku sporne situacije: 'Recite nam ako ih ne smijemo pobijediti'

• Janko Badrić
  • Zadnja izmjena 09.08.2024 13:42
  • Objavljeno 09.08.2024 u 12:59

Predsjednik Srbije, Aleksandar Vučić, izrazio je razočaranje zbog poraza košarkaške reprezentacije, naglašavajući kako su tijekom utakmice napravljene određene greške. Posebno je istaknuo jednu situaciju iz igre.

Srbija je vodila veći dio utakmice, dominirajući prvih 35 minuta i stvorivši značajnu prednost tijekom prve tri četvrtine. Međutim, u posljednjih 10 minuta ta se prednost počela topiti, što je rezultiralo porazom od 95:91. Zbog tog poraza, Srbija će sada igrati u borbi za treće mjesto.

Predsjednik Vučić posebno je izdvojio snimku jedne sporne situacije iz utakmice, na kojem je, prema njegovom mišljenju, bilo jasno da su napravljeni koraci. Vučić je komentirao kako je sudac trebao intervenirati u toj situaciji, što bi moglo utjecati na ishod utakmice.

Vučić je, komentirajući situaciju, ironično upitao: 'U kojoj zemlji ovo nisu koraci?' Nakon toga je dodao još jednu ironičnu poruku:

'Sljedeći puta nam recite ako ih ne smijemo pobijediti.' napisao je predsjednik.

Spornu situaciju koju je izdvojio, pogledajte OVDJE.