ABA LIGA

Za Cedevitu kobno katastrofalno prvo poluvrijeme; na startu upisan poraz od Partizana

29.09.2018 u 22:20

U 1. kolu regionalne košarkaške ABA lige Cedevita je u subotu u Zagrebu protiv beogradskog Partizana izgubila sa 84:87 (32:53)

Hrvatski prvak Cedevita je na poluvremenu imao 21 koš zaostatka, a dvije minute prije kraja susreta uspjela je doći na poen minusa (78:79). No, završnici košarkaši Cedevite nisu imali dovoljno koncentracije za potpuni preokret i Partizan je na kraju uspio slaviti.

Kod Cedevite najefikasniji su bili Amerikanci Justin Cobbs i James Bell, koji su postigli po 19 poena, dok je momčad Partizana predvodio Vanja Marinković sa 25 koševa.

• +5
Cedevita - Partizan, 1. kolo ABA lige, 2018/19. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

Dan ranije košarkaši Cibone poraženi su sa 68:78 na gostovanju u Beogradu kod Crvene zvezde, a Zadar će u ponedjeljak gostovati kod FMP-a.