Dinamo je dominirao, ali nije uspio realizirati svoje prilike i Osijek je to kaznio preko Miereza u 55. minuti. Petković je zabio prekrasan gol u 62. minuti za konačnih 1:1. Veliki bod za goste i novog trenera Perkovića

DINAMO: Livaković - Ristovski, J. Šutalo, Perić, Ljubičić - Mišić, Ademi - Špikić, Baturina, Ivanušec - Petković

OSIJEK: Malenica - Barišić, Škorić, Čeberko - Živković, Jugović, Žaper, Jurčević - Caktaš, Omerović - Mierez

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Drmić mijenja Petkovića
  • 85'

85'

Malenica je dobio žuti karton
  • 82'

82'

Mierez je zabio gol za vodstvo, ali poništen je zbog zaleđa!
  • 81'

81'

Ristovski je dobio žuti karton zbog prigovora
  • 76'

76'

Ovo je mogao biti gol! Ivanušec je odlično pucao, ali greda je spasila Osijek
  • 70'

70'

Zanimljiva situacija! Ljubičić je pao u šesnaestercu i sudac je pokazao na bijelu točku, ali bek Dinama je rekao da nije prekršaj
  • 68'

68'

Dinamo traži drugi gol! Petković je pucao, ali Žaper je odlično reagirao i očistio je loptu s gol linije
  • 62'

62'

GOOOOL!! Dinamo je izjednačio, Petković je pucao iz slobodnog udarca i zabio je za 1:1!