užasna cibona

Zvižduci navijača, sramotna igra i posjeta, ozljeda ključnog igrača i poraz od Krke

09.10.2024 u 22:30

U prvom susretu 4. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je u Draženovom domu izgubila od Krke 74:81 upisavši treći poraz.

Cibona je dobro ušla u susret, povela je 12:4, imala je i 16:8, ali su gosti do kraja prve četvrtine smanjili zaostatak na 24:20.

Vukovi su na otvaranju druge dionice ponovo imali +8 (28:20), međutim na poluvrijeme se otišlo s košem razlike za domaći sastav (41:40). Treća dionica je pripala zagrebačkom sastavu koji je na ulazu u zadnju dionicu imao pet koševa prednosti (64:59).

slaba posjeta

Navijači izviždali igrače, ozljeda Radovčića

Navijači, bilo ih je stotinjak, su izviždali igrače Cibone, a bilo je i uvreda. Osim poraza bolna je i spoznaja da se još u prvom poluvremenu ozlijedio Krešimir Radovčić. Više o njegovoj ozljedi znat će se sutra, no čini se da je ozbiljnije prirode.

B.T.

Krka je sjajno otvorila zadnji period igre. Serijom 13:2 okrenula je rezultat i došla do prednosti 72:66. U završnici utakmice gosti su imali i osam koševa razlike (80:72), a na kraju je završilo 81:74. Slovenski sastav je zadnju četvrtinu dobio sa čak 22:10.

Krku je do prve pobjede predvodio Miha Cerkvenik sa 22 koša i osam skokova, dok su Tibor Mirtič i Tayler Persons postigli po 13 koševa.