ŽALOSNA REPRIZA

Istra 1961 i Rijeka po pljusku bez golova

11.04.2012 u 19:49

U ponovljenoj utakmici 24. kola MAXtv Prve lige Istra 1961 i Rijeka su na stadionu Aldo Drosina u Puli igrali 0:0

Utakmica Istra 1961 - Rijeka prije 10 dana prekinuta je u 70. minuti pri rezultatu 1-0 zbog bacanja pirotehničkih sredstava na travnjak. Novu je pred 2.000 gledatelja sudio Strahonja iz Zagreba, a obilježio ju je snažan ljusak koji je gotovo onemogućio nogomet, Svakako je maksimalno reducirao broj prigoda i na kraju doveo do konačnih 0:0. Ovakvim raspletom puno zadovoljnija može biti Rijeka koja je nakon 70 minuta prekinutog ogleda gubila s 1:0.

Pet kola prije kraja prvenstva Istra 1961 je osma sa 35 bodova, a Rijeka 10. sa 33. Kako se od sljedeće sezone Prva HNL smanjuje na 12 klubova, iz lige će ispasti pet klubova, a trenutačno je na 12. poziciji Inter iz zaprešića sa 31 bodom.

Dinamo je subotnjom 3-0 pobjedom na gostovanju kod Šibenika osigurao sedmi uzastopni naslov prvaka, a ukupno 14. naslov prvaka Hrvatske.