MAXTV PRVA LIGA - 21. KOLO

Osijek vs. Cibalia, tko je gazda u Slavoniji

11.03.2012 u 15:52

U nedjelju (16 sati) se igra posljednja utakmica 21. kola MAXtv Prve lige. Slavonski derbi između Osijeka i Cibalije možete pratiti na kanalu Arenasporta (maxTV) ili preko tekstualnog prijenosa na tportalu

'Susjedi' su i susjedi na tablici. Oba sastava imaju po 29 bodova. Vinkovčani su puni samopouzdanja zbog serije od 11 kup i prvenstvenih utakmica bez poraza, dok domaćin optimizam temelji na za goste neosvojivom Gradskom vrtu.

OSIJEK – CIBALIA 1:2

90+2- još jedan slobodnjak Pavličića, sada s desne iskosa s 20 metara, ali preko grede
90' - dvije minute sudačke nadoknade
88' - Pavličić iz slobodnjaka ravno u Vargića
84' - Cibalijina obrana lakoćom otklanja sve moguće prijetnje
78' - Cibalia je puno bolja od Osijeka i zasluženo ima prednost
73' - 1:2 - Župarić s 15 metara u gornji desni kut Vargića
67' - Bartolović je izbjegao zaleđe, ali njegov udarac iz prve sa desetak metara je otišao preko grede
64' - Ubačaj Šimunca ravno u ruke Vargića
63' - korner za Osijek, ali je to Perošević loše izveo
56' - Matoš je pronašao razigranog Koledića, ali on s lijeva iskosa šalje loptu daleko od gola
54' - Koledićev udarac sa 17 metara je blokiran, Cibalia je bolja u nastavku, sada ona ima pomoć vjetra
51' - Jurićev udarac s 18 metara je prohujao pored desne osječke vratnice
49' - lopta je neočekivano završila kod Koledića koji je bio sam pred vratarom, ali nije dobro reagirao te mu je na kraju lopta 'pobjegla'
46' - počelo je drugo poluvrijeme, Rugašević je ubacio s lijeve strane, ali bilo je to loše i osječka obrana nije morala reagirati

45+1' - kraj prvog poluvremena
44' - Šorša je ubacio s desne strane, a Babić je zamalo zakasnio
41' - 1:1 - Vitaić je podvalio loptu, a Koledić je neometan sa šesnaest metara zatresao mrežu domaćina
40' - Šimunac je pucao, obranio Vargić, a udarac Bartolvića je u nastavku blokiran
37' - iznenada je lopta došla do Cibalijinog napadača Koledića koji je iz okreta iz prve opalio, ali udarac je bio i slabi i neprecizan
36' - Radotić je probio desni bok, ali njegov ubačaj preletio je sve
32' - greška osješke obrane, ali je na kraju sve probleme za domaćina otklonio Kurtović izbijanjem lopte daleko od gola
30' - tvrda utakmica u kojoj vjetar sve više ometa igru
26' - ubačaj Rugaševića, a lopta je stigla do Bartolovića koji je iz prve pucao loše, visoko preko grede s oko 13-14 metara
21' - visoko podignuta ruka završila je u licu Radotića, ali je Osijekov igrač prošao bez kazne
17' - 1:0 - Perošević je precizan s 11 metara
17' - Jurić je srušio Jugovića, a sudac je pokazao na bijelu točku
15' - Cibalia nikako da dođe do suparničkog gola
10' - još nema prilika niti s jedne strane
5' - domaćin je imao dva kornera u nizu, ali nije bilo opasnosti za goste
3' - gužva pred golom Cibalije, a Lučić izbija u korner
1' - počela je utakmica, pred oko 1500 gledatelja