SUBOTNJI DERBI

Rijeka i Cibalia na Kantridi podijelili bodove

29.10.2011 u 21:54

Posljednja subotnja utakmica 13. kola MAXtv Prve lige igrana je na Kantridi. Rijeka je ugostila Cibaliju i kao dobri domaćin dopustila Vinkovčanima da osvoji bod

Nakon popodnevnih uzbuđenja u MAXtv Prvoj ligi, kad su gosti osvojili devet od 12 bodova, i Cibalia se priključila tom uspjehu gostiju te je na Kantridi osvojila bod protiv Rijeke. Riječ je, naravno, u 13. kolu MAXtv Prve lige, srazu dvaju susjedskih klubova na prvenstvenoj ljestvici, a koji će i nakon međusobne utakmice ostati na osmom i devetom mjestu, s osvojenih 17 bodova.

Rijeka je bolje otvorila utakmicu; bolje je igrala, preuzela je više rizika, imala i vratnicu na samom startu susreta, te u konačnici povela preko Salčinovića u 41. minuti. Na konačnih 1:1 postavio je Prgomet u 71. minuti, i to nakon što su Vinkovčani očito dobili bukvicu u svlačionici.

Sve u svemu, nije to bila nezaboravna nogometna predstava, no domaćini su imali više od igre u prvom poluvremenu, a gosti u nastavku, pogotovo nakon izjednačujućeg gola.