ČUDO U KRANJČEVIĆEVOJ

Zagreb šokirao Dinamo i dobio 1:0

25.11.2012 u 18:40

Imaju li Ćiro Blažević i njegovi 'pjesnici' snage iznenaditi Dinamo i uzeti velikim favoritima bod(ove)? Predigra utakmici bila je vatrena, pa se nadamo da će i na travnjaku biti slično

Posljednja utakmica 17. kola MAXtv Prve lige igra se u Kranjčevićevoj ulici, gdje će domaći Zagreb ugostiti Dinamo. Bit će to zanimljiv dvoboj, ponajprije zbog sitnih podbadanja koja su kao uvod u susret odradili treneri Ćiro Blažević i Ante Čačić.

Dinamo je, naravno, veliki favorit protiv 'fenjeraša', a svoju kvalitetu morat će potvrditi bez ozlijeđenog Sammira. U domaćim redovima nedostaje Oršulić.

Zagreb – Dinamo 1:0

90+5' Kraj utakmice!
90+4' 'Pjesnici' izbijaju loptu što dalje od svog gola
90+2' Dvije minute nadoknade su prošle, no Dinamo nije odigrao nijednu akciju
90' Igrati će se 5 minuta sudačke nadoknade
87' Šut Halilovića, golman Zagreba fino brani
84' Izlazi Abdurahimi, ulazi Dedić
84' Ulazi Ibanez, izlazi Beqiraj kod Dinama
83' Izlazi Medić, ulazi Koligner kod Zagreba
80' Isključenje Safeta Nadarevića zbog prigovora
78' Izlazi Štrok, ulazi Mitrović u redovima Zagreba
75' Izlazi Šimunić, ulazi Halilović u momčadi Dinama
74' Izvrsna prilika za Štroka, ali nogometaš Zagreba promašuje loptu
73' Dinamo već neko vrijeme izgleda izgubljeno i posve bezidejno
71' Šut Krstanovića nakon nabacivanja Pivarića, od svega samo gol aut
68' Ulazi Čop, izlazi Rukavina u momčadi Dinama
63' Jako lijep akcija Abdurahimija i Šovšića, Kelava jedva brani
61' Dinamo je dobro stisnuo, no zasad nije napravio nijednu 100-postotnu priliku za izjednačenje
58' Novi pogodak Štroka, no i prije gola pomoćni sudac je podigao zastavicu označavajući zaleđe
54' Ante Čačić još ništa ne mijenja, a Zagreb je sve opasniji u kontrama
51' Bila je to brza akcija Štroka i Šovšića, da bi na kraju Abdurahimi iz blizine pogodio mrežu Kelave
51' Gooooooooooool! 1:0 za Zagreb! Strijelac Abdurahimi
49' Dinamo opet preuzima vođenje igre, i vrlo brzo je izborio novi korner
46' Nastavljena je utakmica , Zagreb je u napadu

45' Nema sudačke nadoknade, kraj 1. poluvremena
40' Slab udarac Medića, Kelava ju je s lakoćom pokupio
37' 'Slobodnjak' za Dinamo na 30 metara, Beqirajev udarac otišao je daleko od vratiju
35' Zagreb se konačno malo otvorio, no 'modri' i dalje imaju jasnu premoć i prilike. Posebno je raspložen Beqiraj
30' Pavlović u zadnji čas izbija loptu ispred Beqiraja. Četvrti korner za Dinamo
28' Nekoliko stotina BBB-ovaca smještenih na istočnoj tribini zapalilo je baklje i pobacalo na travnjak, no vrlo brzo su vatrogasci riješili problem
25' Lijep prolazak Beqiraja po desnoj strani, nabacivanje do Alispahića, a on je vratio u sredinu do Krstanovića koji je promašio glavom
21' Udarac Beqiraja iz daljine, lopta odlazi visoko iznad gola
18' Prvi pokušaj Zagreba, no Štrokov udarac čak nije niti stigao do gola Ivana Kelave
16' Dinamo uporno gradi napade, a domaćini isto tako uporno igraju bunker
12' Opet Alispahić u finoj prilici, no lopta je fijuknula pored gola
10' Velika prilika za Alispahića, no i njegovu loptu dira Pelaić i odlazi u korner
8' Nakon kornera Beqiraj glavom pogađa stativu
8' Volej Kovačića, lopta odlazi u korner
6' Zagreb zasad igra izrazito defanzivno, s orjentacijom na kontranapade, no dosad nisu uspijeli pobjeći Dinamovim stoperima
3' Posve očekivano 'modri' su preuzeli terensku inicijativu
1' Počela je utakmica u Kranjčevićevoj