Hrvatski nogometaš Luka Modrić postaje suvlasnik craft pivovare Zeppelin iz Bjelovara. Portal Klikni.hr piše da su informacije neslužbene, ali pouzdane
Informaciju je na svom službenom profilu potvrdio gradonačelnik Bjelovara Dario Hrebak, podijelivši članak s portala Klikni.hr.
'Znam za ovo već nekoliko mjeseci. Sad je postalo i službeno. Čestitam ekipi na sjajnom pivu Zeppelin Craft Brewery meni osobno najdražoj i jednoj od najkvalitetnijih u Hrvatskoj. Puno sreće novim vlasnicima, a naša zona Veliko Korenovo bit će spremna za potencijalna proširenja pivovare i nove investicije', napisao je Hrebak.
Modrić, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i zvijezda Real Madrida, postat će suvlasnik bjelovarske craft pivovare Zeppelin. Zeppelin Craft Brewery poznata je po proizvodnji vrhunskih nepasteriziranih i nefiltriranih craft piva koja redovito dobivaju najbolje ocjene kvalitete, a tražena su diljem zemlje.
Portal Klikni.hr navodi i da bi pivovara uskoro mogla lansirati i posebno pivo inspirirano našim najboljim nogometašem.