Osječko-baranjska policija uputila je dva vozila na izvanredni tehnički pregled koja su prethodno sudjelovala u prometu, a na kojima su utvrđeni opasni nedostaci. Vozila su isključena iz prometa
Tako je u prometu u Osijeku zatečeno teretno vozilo, najveće dopuštene mase iznad 7,5 tona, kojemu je istekla važnost periodičnog tehničkog pregleda i kojem je usto utvrđeno i šest tehničkih nedostataka kao što su zauljenost motora, korozija, oštećena kočiona crijeva i drugo, javlja osječko-baranjska policija.
Na području Đakova je pak na osobnom vozilu utvrđeno ukupno 18 tehničkih nedostataka, a neki od njih su zauljenost amortizera, oštećen ispušni sustav, neispravnost radne i parkirne kočnice i drugo.
Vozila su zbog opasnih nedostataka isključena iz prometa oduzimanjem registarskih pločica, a biti će im vraćene tek kada se u stanici za tehnički pregled vozila utvrdi da su vozila tehnički ispravna.