TEK MU JE 81

Mick Jagger neočekivano se pojavio na Oscarima i otkrio da nije bio prvi izbor organizatora

03.03.2025 u 07:46

Bionic
Reading

Frontmen Rolling Stonesa, vitalni 81-godišnjak, bio je iznenađujući gost na ceremoniji dodjele Oscara u Los Angelesu i dobio je ovacije holivudskih zvijezda

Kada se Mick Jagger pojavio na oskarovskoj pozornici uz pljesak publike, skromno je otkrio da zapravo nije bio prvi izbor za prezentiranje kategorije Najbolje originalne pjesme.

Jagger je otkrio da je Bob Dylan bio pozvan da prisustvuje ceremoniji zbog biografskog filma o svom životu, 'A Complete Unknown', koji je nominiran za osam Oscara, uključujući Najboljeg glumca za Timothéea Chalameta.

Prema Jaggerovim riječima, Dylan je odbio poziv.

Vitalni 81-godišnjak

'Tako ste ljubazni. Iznimno sam počašćen što sam pozvan dodijeliti ovu nagradu. Koliko god volim ovo raditi, nisam bio prvi izbor. Producenti su zaista željeli da Bob Dylan ovo učini. Ali Bob Dylan to neće učiniti jer je rekao da su najbolje pjesme u filmu ove godine bile u 'A Complete Unknown'', rekao je Jagger.

Jagger je zatim imitirao Dylana: 'Bob je rekao: 'Trebali biste naći nekoga mlađe'. Jagger se nasmijao i dodao: 'Hej, ja sam mlađi od Boba Dylana!'

Dylan naime ima 83 godine, a Jagger 81.

Emma Stone, Mikey Madison i Zoe Saldana
  • Paz Vega
  • Joe Alwyn
  • Katie Feeney
  • Marlee Matlin
  • Coco Gauff
    +57
Crveni tepih Oscari 2025. Izvor: Profimedia / Autor: JOHN ANGELILLO / UPI /Robyn Beck / AFP / Profimedia

Nakon što je otkriveno da je pjesma 'El Mal' iz filma 'Emilia Pérez' osvojila nagradu, Clément Ducol, Camille i Jacques Audiard popeli su se na pozornicu.

'Napisali smo 'El Mal' kao pjesmu za osudu korupcije', rekla je Camille.

Ostale nominirane pjesme uključivale su 'The Journey', 'Like a Bird', 'Mi Camino' i 'Never Too Late'.