rokas pukštas

Bijelo zlato; pogledajte kako je Hajdukov tinejdžer zabio za pobjedu u 93. minuti

22.07.2023 u 11:30

Hajdukov Amerikanac je odigrao cijelu utakmicu na visokoj razini

Hajduk je u sinoćnjoj pobjedi na Maksimiru protiv Dinama imao nekoliko svojih heroja. Prvi je golman Ivan Lučić koji je obranio Petkovićev penal pri vodstvu Dinama 1-0. Drugi je Marko Livaja koji se golom 'ni iz čega' iskupio za pogrešku koja je prethodila Petkovićevom golu za vodstvo Dinama.

Treći je Vadis Odjidja-Ofoe koji je u ulaskom u igru unio živost u igru Hajduka, Splićani su s njim na travnjaku bili konkretniji i opasniji. I na kraju igrač koji je golom u 93. minuti donio pobjedu Hajduku Rokas Pukštas koji je sjajno reagirao nakon izvedenog kornera i zakucao loptu u mrežu za slavlje veliko slavlje Splićana. Korner je izveo upravo Odjidja Ofoe.

Pogledajte kako je mladi 19-godišnji Hajdukov Amerikanac, koji je cijelu utakmicu odigrao na visokoj razini, zabio pobjedonosni gol.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Pukštas je odigrao cijelu utakmivu, a uz gol odluke imao je i jedno ključno dodavanje, 16 od 19 točnih dodavanja, pet od osam osvojenih duela te tri oduzete lopte.