ponovo čovjek odluke

Čudesni Salah ne posustaje: Postao klasa za sebe u Premiershipu!

31.03.2018 u 16:22

Nogometaši Liverpoola svladali su kao gosti Crystal Palace sa 2-1 (0-1) u dvoboju 32. kola engelske Premier lige te tako privremeno zasjeli na drugo mjesto na ljestvici.

Domaća momčad je do vodstva stigla u 13. minuti, kad je srpski nogometaš Luka Milivojević realizirao kazneni udarac kojeg je skrivio Liverpoolov vratar Karius.

• +31
Egipatski nogometaš Mohamed Salah Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Gosti su u 49. minuti uhvatili zaostatak pogotkom Manea na asistenciju Milnera. Pogodak vrijedan tri boda za Liverpool je u 84. minuti postigao Egipćanin Mohamed Salah.

Salahu je to bio 29. postignuti gol ove sezone u Premiershipu, čime je povećao prednost ispred Lionela Messija na četiri pogotka u lovu na Zlatku kopačku koja se dodjeljuje najboljem strijelcu europskih nogometnih liga.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren u igru je ušao u 70. minuti kao zamjena za Lallanu, koji je samo pet minuta prije zamijenio Wijnalduma.