POLJSKA - HRVATSKA 3:3

Dalić o situaciji koja je prelomila utakmica: To se nije smjelo dogoditi

16.10.2024 u 07:23

Hrvatska je u Varšavi odigrala 3:3 i tako zadržala tri boda ispred Poljske u borbi za prolazak u četvrtfinale Lige nacija.

Dalićevi izabranici imaju sedam bodova, tri manje od vodećeg Portugala. Poljska ima četiri boda, a Škotska jedan. Dalje će proći dvije reprezentacije.

'Loše smo ušli u utakmicu, potom bili dobri i postigli tri pogotka, a onda smo suparnika vratili u život pogotkom koji nismo smjeli primiti. To je zakompliciralo cijelu utakmicu', rekao je Dalić o golu koji je Hrvatska primila krajem prvog dijela za 3:2.

'Bod nam je bio u igri, ali žao mi je što nismo sve riješili već u prvom poluvremenu i uzeli sva tri. Čestitam svojim dečkima na bodu, Poljskoj na dobroj i borbenoj igri te navijačima na sjajnoj atmosferi. Nismo došli po bod nego po pobjedu, no takav je bio razvoj situacije, bilo je teško s igračem manje zadnjih 15 minuta i moramo biti zadovoljni.'