Hajduk je dobro ušao u utakmicu na Poljudu, i to su Bijeli okrunili pogotkom nakon prekrasne akcije Biuka i Ljubičića. U drugom poluvremenu momčad Valdasa Dambrauskasa nastavila je u istom ritmu i autogolom Vukelića su povećali vodstvo i riješili utakmicu. Uspješan debi novog trenera Hajduka, ali pravi izazovi ga tek čekaju

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Elez, Katić, Melnjak - Fossati, Ćalušić - Sahiti, Livaja, Biuk - Ljubičić

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šubarić - Franić, Vulikić, Lukić, Ćosić, Mamić - Majstorović, Roca, Mioč, Viduka - Perić

• +10
Hajduk - Hrvatski dragovoljac (15. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Bozidar Vukicevic / CROPIX
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Poljudu
  • 86'

86'

Vuco V. je napravio prekršaj i dobio je žuti karton
  • 80'

80'

Smirio se malo ritam utakmice, Hajduk mirno privodi utakmicu kraju
  • 69'

69'

Dupla zamjena kod Hajduka, Diamantakos i Kačaniklić su ušli umjesto Ljubičića i Sahitija
  • 67'

67'

GOOOOOOOL!! Livaja je proigrao Sahitija, koji je izašao jedan na jedan s golmanom i to je mirno zabio za povećavnje vodstva Hajduka
  • 59'

59'

Prva ozbiljnija prilika za goste, Lukić je pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišla preko gola
  • 55'

55'

Kako ovaj udarac nije ušao u gol! Čalušić je pucao u šesnaestercu u prazan gol i branič gostiju je to skinuo s crte
  • 53'

53'

Melnjak je iz slobodnog udarca ubacio loptu u šesnaesterac, Katić je bio najviši na skoku ali lopta je otišla pored gola